Doğa Organik Gıda ve Tarım Ürünleri Üretim ve Ticaret İth. İhr. AŞ

Doğa Gıda AŞ, Türkiye geneline yaygın organizasyonu ve 250′den fazla çalışanıyla ham ve rafine yağ konusunda Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biridir, ancak yetinmemekte ve hep “daha iyi” olmak için mücadele etmektedir.

Temel ilkemiz olan “koşulsuz müşteri memnuniyeti” bağlamında kuruluşumuzdan beri teknoloji yatırımlarına ve kullanımına öncelik vermekte ve bu bağlamda kendimizi sürekli olarak yenilemekteyiz.

Kaliteli yağ üretiminin ön koşulunun “kaliteli tohum üretimi” olduğunun bilincindeyiz. Bu amaçla kurulmuş ve temel işlevi kaliteli tohum üretimini desteklemek olan Doğa Zirai AŞ aracılığıyla çiftçilerimize, tohum ve gübre desteğinin yanı sıra, ekimden hasada kadar teknik destek sağlamaktayız. Böylece cari açıkta önemli payı olan yağlı tohum ithalatını dengeleme adına yerli tohum üretimini teşvik etmekte ve geliştirmekteyiz.

Bu belirleyiciler çerçevesinde Türkiye’ye hep bir öncekinden daha iyi hizmet sunmak ve yakın gelecekte Türkiye’yi kendi alanında uluslararası platformda temsil eden bir dünya markası olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.